• Tule tulemine

Lasteala

LASTEALA  on avatud kell 17:00-20:00.

Suuri ja väikeseid käsitöösõpru ootab Suurupi Seltsi käsitöötelk!

Lasteteater Koiott haarab lapsed lõbusasse seiklusesse ja juhib tähelepanu tähtsatele väärtustele nagu sõprus, ausus, headus, sallivus ja töökus. Koioti lavastus "Jäljekütt Pelle" räägib hakkajast ja uudishimulikust põdrast, kellel on alati olnud unistus saada detektiiviks. Kuigi tavaliselt töötavad jäljeküttidena politseikoerad, usub Pelle siiski et ka tema suudaks ja oskaks seda keerulist ent põnevat tööd teha.

Kohale on purjetanud Pipilota Viktuaalia Rullkardiine Piparmünta Eefraimitütar Pikksukk, kes koos oma vahvate abilistega lastele palju lustlikke tegevusi korraldab. Täname Piret Kõõra ja Hea Tuju Stuudio! Hea Tuju Stuudio pakub lastele võimalust tantsima õppida, mängida sünnipäeval mõne vahva tegelasega ja suvel laagris aktiivselt puhata.

POLLI miniloomaaed tutvustab lastele armsaid jäneseid ja kitsekesi. Soovijatele ponisõit, üks ring 4 eurot.

 

Näomaalinguid meisterdavad MIIBUTIIGI kogenud maalijad. Väike maaling 2 eurot, suur maaling 6 eurot.

MIIBUTIIK pakub tegevust lastele, noorukitele ja täiskasvanutele. Loovusring on hea võimalus leida endas loomingu pisik ja täiustada käelist eneseväljendust.

 

Osavaid käsi saab proovile panna Rannamõisa Laevaseltsi telgis. Rannamõisa Laevaseltsi peasuunaks on puulaevandus. Et inimestes huvi äratada ja tagada merendushuvi järjepidevus meie lastes, korraldame ka koolitusi ja tutvustamise oma tegevust erinevatel üritustel. Kõik huvilised peavad leidma endale sobiva, isikupärase lähenemise merekultuurini.

Erinevad punutised nii suurtele kui väikestele patsifännidele - tule kasuta võimalust punuda juuksed kinni (mitmeks) päevaks!

4 eurot lihtsad kolmeharulised punutised ja kuni 6 eurot paelaga punutised - nelja ja viieharulised.